kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Krata - kratka

O tym, że krawat jest nieodzownym elementem oficjalnego męskiego stroju, wiemy wszyscy. Klasyczny, ponadczasowy, elegancki.. Dobrany w odpowiedni sposób potrafi nadać wymownego charakteru całej męskiej stylizacji. Musimy jednak zwrócić uwagę na kilka zasad. Radziłabym wziąć je pod uwagę, by uniknąć podstawowych wpadek i błędów. Po pierwsze krawat musimy dopasować do koszuli i marynarki. Kolor krawata dobierzmy do marynarki bądź swetra. Krawat nie powinien być w tym samym kolorze co koszula. Dla przykładu jeśli chcemy założyć koszulę we wzory, to krawat powinien pozostać gładki. Jeśli natomiast w swojej stylizacji mamy zamiar wykorzystać krawat męski w kratę - kratkę, koszula powinna być jednokolorowa. Krawat męski w kratkę na weselu czy innej uroczystości będzie jak najbardziej na właściwym miejscu. Jednak jeśli wybralibyśmy się w nim na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy, wówczas moglibyśmy zostać posądzeni o niepoważne podejście do spotkania. Drugim aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę to szerokość klap marynarki. Szerokie klapy marynarki idą w parze z szerokim krawatem. Ten zestaw zarezerwowany jest dla Panów postawnych, których postura jest słusznych rozmiarów. Drugą idealnie współgrającą ze sobą parą jest wąski krawat i wąskie klapy marynarki. To opcja zdecydowanie dla szczupłych mężczyzn. Inne połączenia marynarki z krawatem mogłyby sprawiać wrażenie jakby mężczyzna chciał na siłę się odchudzić lub wręcz przeciwnie, tonął w otchłani zbyt dużych ubrań.
 
Krawat męski w kratę - kratkę przez wielu mężczyzn ceniony jest za swoją uniwersalność. Elegancki, ponadczasowy, odświeżający.. Wymownego charakteru nada nie jednej męskiej stylizacji. To wzór, który śmiało możemy wykorzystać w stylizacjach półoficjalnych. Krawat męski w kratę - kratkę będzie stanowił świetne uzupełnienie marynarki sportowej, garnituru, płaszcza, swetra no i oczywiście samej koszuli. Warto nadmienić, iż decydując się na krawat męski w kratę - kratkę, musimy wziąć pod uwagę fakt, iż krawat nie może rywalizować z koszulą. Co mam na myśli? Otóż ozdobą stylizacji bez wątpienia jest krawat i to on powinien wyróżniać się najbardziej. Jeśli nasz wybór padnie na kraciasty krawat, wówczas kolejną dobrze podjętą przez nas decyzją powinna być decyzja o zakupie do niego gładkiej koszuli. Połączenie krawata męskiego w kratę - kratkę z gładką koszulą to idealne rozwiązanie. Wszystkie kolory i wielkości kratki na krawacie pasują do gładkich koszul. Warto pamiętać również o tym , by kolor krawata był ciemniejszy od koloru koszuli. Jeśli kratka na krawacie składa się z kilku kolorów, naszą stylizację możemy w pewien sposób zharmonizować. Jak? Możemy tak dobrać kolor koszuli, by jedna z barw kratki krawata była jej powtórzeniem.
Dla mężczyzn odważnych, którzy są zwolennikami wielu ciekawych i oryginalnych rozwiązań, zaproponowałabym nieco inną opcję. Gładka koszula owszem. Stylowo i poprawnie. A co powiecie na połączenie krawata męskiego w kratę - kratkę z koszulą w kropki lub groszki? Stylowo i oryginalnie. Czyż nie? Dla mnie bomba!
 
Krawaty męskie w kratę - kratkę od Świata Koszul to oryginalne, ponadczasowe i niebanalne propozycje. Szyte z dobrej jakości materiałów, starannie wykończone zwieńczą efekt końcowy nie jednej męskiej stylizacji. Chcesz podkreślić swój indywidualny styl i charakter? A może zastanawiasz się nad idealnym prezentem? Jeśli tak, to warto byś zapoznał się z naszą propozycją krawatów męskich w kratę - kratkę. Eleganckie, oryginalne, uniwersalne usatysfakcjonują nie jednego, nawet najbardziej wymagającego Pana. Ich mocną stroną jest zdecydowanie faktura. Elastyczna i sprężysta dzięki czemu krawat nie jest podatny na wgniecenia. Warto również wspomnieć, że bez względu na to jaki rodzaj wiązania krawata wybierzemy, krawat zawsze zachowa swoje pierwotne położenie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium