kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL
FILTRUJ

Plus size

Większości z nas zapewne dało się zauważyć, iż posiadacze sylwetki "plus size" wybierają przeważnie za duże ubrania, w ciemnej, szaro-burej kolorystyce. Ubrań wcale nie traktują jako elementu stylizacji. Są dla nich po prostu przymusowym, że tak powiem, odzieniem. Twierdzą, że nie dla nich moda i zabawa nią. W tej kwestii przyznam im trochę racji. Głównie z tego względu, iż większość sieciówek rzeczywiście w ciągłej sprzedaży oferuje wyłącznie ubrania dla szczupłych Panów. Ale Panowie! Głowa do góry! My stworzyliśmy specjalnie dla Was kategorię koszul męskich plus size. Zapewniamy, że odpowiednio dobrana koszula, w odpowiednim rozmiarze, może naprawdę zdziałać cuda, bez względu na to, jakiego rodzaju sylwetki jesteście posiadaczami. Nie noście zbyt dużych, obszernych ubrań. Nie tędy droga. Te fałdy luźnego, zbędnego materiału, wcale nie zakryją Waszych niedoskonałości. Dodadzą tylko lat i kilogramów. Na pewno nie zyskacie na modnym, eleganckim wyglądzie. Otoczenie odbierze Was za ubranych niedobrze i nieestetycznie. Ze swoją sylwetką trzeba się zaprzyjaźnić i zrobić wszystko, żeby wyglądać modnie, elegancko i z "pazurem". Przecież moda nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla szczupłych mężczyzn. Zatem głowa do góry i do roboty! ;).
 
Doskonale rozumiemy, iż dobór odpowiedniej koszuli męskiej w rozmiarze plus size stanowi dla Was niekiedy nie lada wyzwanie. Do szuflady schowajcie jednak przekonanie, że skoro jesteście posiadaczami "brzuszka", to bez względu na to co założycie, zawsze będziecie wyglądać źle. Halo, halo, Panowie! Nie tędy droga! Macie przecież nas. No tak? Czy nie? Dla kogo stworzyliśmy kategorię koszul męskich plus size??? Właśnie dla Was! Głowa do góry! Tusza to nie powód, żeby zamykać sobie furtkę do atrakcyjnego, eleganckiego wyglądu. Koszule męskie plus size dodadzą elegancji, stylu i szyku nie jednemu z Was. Szeroka rozpiętość rozmiarów od 2xl do 11 xl da szansę doboru odpowiedniej koszuli, nawet Panom o naprawdę dużych gabarytach. Nasz oferta koszul męskich plus size to mnogość wzorów, fasonów, kolorów. Ciągle jest uzupełniana i zmieniana, by nie tylko szczupli mężczyźni czerpali korzyści z zabawy modą, ale również Panowie, których rozmiar znacznie przekracza granicę 2xl. Gwarantujemy, że za pomocą odpowiednio dobranej koszuli w odpowiednim dla Was rozmiarze plus size, zyskacie na eleganckim, modnym looku, a tym samym znacznie podniesiecie swoje poczucie wartości.
Hmm..Co jeszcze możecie zyskać? Jakie dobrodziejstwa mogą wynikać z wyboru koszuli męskiej plus size? Przytoczymy oczywiście kilka aspektów. Po pierwsze zyskacie pionowy podział sylwetki, co w waszym przypadku jest szczególnie wskazane. Do tego przyczyni się oczywiście listwa guzikowa. Uwzględniając w stylizacji krawat, również osiągniecie zamierzony efekt. Lecz jeśli nie jesteście zwolennikami "męskiego zwisu", możecie go pominąć, a pod szyją odpiąć po prostu guzik, zyskując formę odwróconego trójkąta, która znacznie wydłuży szyję - efekt równie pożądany w przypadku Waszej sylwetki. Jeśli wolicie styl casualowy, to świetną opcją dla Was będzie  założenie koszuli męskiej plus size na zwykły t-shirt.
 
Jesteś posiadaczem sylwetki plus size? Zamknąłeś się w kręgu zbędnych ograniczeń i boisz się z niego wyjść? Twierdzisz, że moda nie jest dla Ciebie, tym bardziej, że na pokazach mody widzisz tylko i wyłącznie pięknie wyrzeźbione ciała szczupłych mężczyzn? Głowa do Góry. My wyciągamy do Ciebie rękę i przychodzimy z pomocą. Koszule męskie plus size to nowe wzory, modele i fasony. Szyte z dobrej jakości materiałów, byś wyglądał modnie i elegancko, a jednocześnie dobrze się czuł. Wejdź na stronę naszego sklepu i przekonaj się sam. Nieskromnie nadmienimy, iż to właśnie modele koszul męskich plus size schodzą nam ze stanu magazynowego niczym świeże, cieplutkie bułeczki z piekarni. Powinno dać Ci to do myślenia, byś w końcu się otrząsnął , kompleksy odsunął na bok i zaczął myśleć racjonalnie. Nie ty jeden rozmiarem swojej sylwetki przekraczasz przedział od S do 2xl. Ale co z tego? Masz przecież możliwość stworzenia naprawdę eleganckiej i oryginalnej stylizacji w dużym rozmiarze. Koszule męskie plus size. Czyż nie one będą idealna propozycją ubrania właśnie dla Ciebie?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium