Oferta krawatów męskich na dzisiejszym rynku jest bardzo szeroka. Panowie mogą przebierać w mnogości kolorów, wzorów, fasonów, deseni i rozmiarów.  Co do rozmiarów, to wyróżniamy krawaty klasyczne, krawaty wąskie - potocznie nazywane "śledziami" i krawaty bardzo wąskie, których kształt przypomina raczej trójkątnie zakończoną tasiemkę. Te ostatnie uznawane są przez wielu mężczyzn za mało interesującą propozycję. Panowie jednogłośnie twierdzą, iż tego typu krawat rację bytu ma raczej w świecie ludzi młodych, aniżeli dojrzałych, poważnych mężczyzn. I słusznie, święta racja. Bo jakże by mógł wyglądać słusznej postury mężczyzna z tak wąskim krawatem? Odpowiedź jest jedna. Śmiesznie i komicznie. Dla Panów "z brzuszkiem" najwłaściwszym rozwiązaniem będzie klasyczny krawat męski . Panowie szczupli, wysportowani mogą pokusić się o zakup krawata wąskiego, tak zwanego "śledzia", który w zestawieniu z taliowaną koszulą męską slim fit, da pożądany efekt wizualny. Przed wyborem krawata warto zwrócić jeszcze uwagę na marynarkę, którą zamierzamy założyć. Dlaczego? Otóż szerokość krawata musi wizualnie współgrać z szerokością klap marynarki. I tak, szerokie klapy marynarki - szeroki krawat, wąskie klapy marynarki - wąski krawat. Poprawnie i nienagannie? Zdecydowanie tak.
 
No dobrze. Tyle w dużym skrócie o rozmiarze krawata. A co powiecie na propozycję krawata męskiego melanż? Melanż.. melanż.. Niektórzy z Was mogą poczuć się nieco zakłopotani, z racji tego ich w ich pamięci mogła wystąpić mała luka i słowo melanż, a właściwie jego definicja, chwilowo gdzieś umknęła. Nie martwcie się, czasami tak jest. Mnie też często się to zdarza :). No dobrze, ale do sedna. Otóż melanż to nic innego, jak po prostu tkanina, która na początku tkania łączy w sobie dwa, a nawet więcej kolorów. Pod lupę możemy wziąć chociażby niebieski krawat męski melanż, który tak naprawdę nigdy nie będzie czysto niebieski, a to z racji tego, iż w jego strukturze zauważymy mnóstwo nitek o różnych barwach, które wzajemnie się przenikają, tworząc oryginalną, charakterystyczną całość.
W dzisiejszych czasach od wszystkich Panów wymaga się, by na wszystkich spotkaniach, których będą uczestnikami, prezentowali się nienagannie. Krawat męski melanż to świetna propozycja nie tylko na ważne spotkane, ale również na mniej zobowiązujące spotkanie towarzyskie. Śmiem twierdzić, że każdy mężczyzna, bez wyjątku, posiada w swojej garderobie krawat. Zapewne znajdziemy tam wiele różnych, ciekawych modeli. I bardzo słusznie. Bo co, jak nie krawat, stanowi tak integralna część męskiego stroju?
 
Krawat męski melanż to również świetna propozycja prezentu. Nie musimy martwic się o to, że nie trafimy ze wzorem i krawat w kwiaty, paski czy  inny fantazyjny wzór, utknie w czeluściach szafy obdarownego i nigdy nie ujrzy światła dziennego.  Tytułowy krawat jest idealny. Warto zwrócić uwagę również na to, że krawaty męskie melanż szyte są z dobrej jakości materiałów, pochodzących od sprawdzonych producentów, zatem Panowie mogą puścić w niepamięć wszelkiego rodzaju zagniecenia. Ponadto mięsiste wypełnienie krawata gwarantuje jego nienaganne położenie. Bez względu na to jaki rodzaj sylwetki posiadasz i w jaki sposób wiążesz krawat, możesz być pewien, że krawat zawsze zachowa swoje idealne położenie, a Ty będziesz wyglądał w nim nienagannie. Jesteś panem "z brzuszkiem"? Wybierz klasyczny krawat męski melanż. Szczycisz się nienaganną, wysportowaną sylwetką? Odpowiedni dla Ciebie będzie wąski krawat męski melanż - "śledź".
 
Impreza za pasem? A może szukasz prezentu na okazję? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Co powiesz na krawat męski melanż? Oryginalny, niezwykle charakterystyczny i ciekawy. Podkreśl swój styl. Pokaż, że potrafisz. Krawaty męskie melanż to kolekcja warta uwagi. Zapraszamy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper.pl