kolekcja lato 2024 - ŚWIAT KOSZUL
FILTRUJ

Na studniówkę

Każdy doskonale wie, że studniówka to bal przedmaturalny. Odbywa się w przybliżeniu stu dni przed maturą. Dla większości młodych mężczyzn, to właśnie studniówka jest pierwszą okazją w dorosłym życiu, na którą założą formalne ubranie. O tym co założymy na tak uroczysty dzień, należy pomyśleć dużo wcześniej. Zapewne każdy młody gentleman na tak wyjątkowym balu pragnie pokazać się od jak najlepszej strony, a tym samym wzbudzić zachwyt otoczenia i dostrzec błysk w oku swojej partnerki. Wbrew wszelkim pozorom wybór odpowiedniego garnituru na studniówkę nie stanowi większego problemu. Zważywszy na fakt, że studniówka to impreza wieczorowa, garnitur powinien być w ciemnym kolorze. Idealnie sprawdzą się tutaj odcienie granatu, szarości i czarnego. Poza wyborem odpowiedniego koloru, szczególnie należy się skoncentrować na doborze odpowiedniego rozmiaru garnituru. Ten o właściwym rozmiarze nie będzie marszczył się na wysokości karku, nie będzie odstawał z tyłu, poniżej linii bioder. Co do ramion, to w idealnie skrojonym garniturze, ramiona garnituru idealnie pokrywają się z ramionami sylwetki, a mankiety idealnie sięgają nadgarstka. Alternatywą garnituru na tak ważną uroczystość jest oczywiście smoking, o którym celowo nie wspomniano na wstępie artykułu. Myślę, że smoking to kwestia bardzo indywidualna. Mimo, iż to niezaprzeczalnie bardzo wymowny, elegancki męski strój, to jednak zdecydowana większość młodych mężczyzn na studniówkę wybiera właśnie garnitur.
 
No dobrze, a co z koszulą męską na studniówkę? Jaka będzie tą idealną, by nasza stylizacja nabrała wymownego, nonszalanckiego looku? Jeśli weźmiemy pod uwagę smoking, to odpowiedź wydaje się banalnie prosta. Biła koszula smokingowa z jubilerskimi, czarnymi guziczkami będzie właściwym wyborem. Co do garnituru, to również i w tym przypadku niemalże najlepiej sprawdzi się koszula męska na studniówkę biała, z kryjącą guziki plisą i mankietami na spinki. Taka koszula to wzór elegancji, a równocześnie jedna z tych części garderoby, którą zapewne wykorzystamy na innych uroczystościach czy przyjęciach. Należy również pamiętać, by i w tym przypadku dobrać odpowiedni rozmiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na obwód kołnierzyka, klatki piersiowej, talii i długość rękawów. Co prawda zdarzają się odstępstwa od reguły i nie zawsze młody mężczyzna wybiera białą koszulę męską na studniówkę. Na zdjęciach z tej uroczystości, możemy również dostrzec młodych mężczyzn w koszulach o odcieniu jasnego błękitu, granatu bądź bardzo bladego różu. Garnitur jest, koszula też. Co jeszcze? Ano zostały nam dodatki, które postawią zdecydowaną kropkę nad "i". Krawat czy muszka? Na to pytanie niewątpliwie odpowiedzi musi udzielić sobie sam młody mężczyzna. To kwestia indywidualnego gustu i charakteru. Jedyne co, to to, by nie przesadzić z jaskrawą kolorystyką dodatków, bądź bogatym, ordynarnym wzornictwem. Krzykliwe dodatki na tak wytwornym balu mogą okazać się po prostu nie na miejscu. 
 
No dobrze. Ale studniówka to nie tylko okazja, która obliguje młodych ludzi do odpowiedniego wyglądu. Przecież, potocznie mówiąc,  na "poloneza" zaproszeni są również nasi rodzice, rodzeństwo. Jak dobrze powinni wyglądać mężczyźni z naszej rodziny, na tak ważnej dla nas uroczystości? Jaką koszulę męską na studniówkę powinni założyć? Zapewne powinni wyglądać również elegancko, by oddać należyty charakter uroczystości. Jednak oni mają dużo większą swobodę. Śmiało mogą dokonywać wyboru spośród koszul męskich na studniówkę o różnej, stonowanej kolorystyce, w delikatne, oryginale wzorki, nadruki, printy. Nasz oferta koszul męskich na studniówkę z całą pewnością zachwyci nie jednego, wymagającego Pana. Nie tylko młodzi mężczyźni dokonają wyboru koszuli na tak ważną dla nich uroczystość. Również ich goście zachwycą nienagannym stylem i modnym lookiem w tym ważnym dla nich dniu.
 
Studniówka zbliża się wielkimi krokami, a Ty wpadasz w panikę, bo wybór koszuli męskiej na studniówkę nie okazał się tak oczywisty jak wcześniej zakładałeś? Spokojnie. Zatrzymaj się na chwile. Siądź do komputera i ze stoickim spokojem po prostu wpisz ten adres: www.swiat-koszul.pl. Czy nie o to właśnie chodziło? Tego szukałeś? Zapraszamy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium