kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Mikrofibra

Wśród niezliczonej ilości krawatów, jakie widnieją w naszej ofercie, swoje miejsce zajmuje również kolekcja krawatów męskich z mikrofibry. Co to właściwie ta mikrofibra? Czy warto pokusić się o zakup takiego krawata?
Mikrofibra bardzo często określana jest również mianem mikrofazy bądź mikrowłókna. Jednak bez względu na to jakiej nazwy użyjemy, wszystkie te synonimy oznaczają to samo. Co? Typ mikrowłókna wykonanego z cienkich włókien poliamidowych oraz poliestrowych. Do wytworzenia takiego włókna stosuje się najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają zdobycie naprawdę cienkich, syntetycznych włókien, nawet sto razy cieńszych niż ludzki włos. Tekstylia wykonane z mikrofibry są delikatne i miękkie, a dużą ich zaletą jest odporność na uszkodzenia, a także łatwość w czyszczeniu.
 
Krawaty męskie z mikrofibry to świetna propozycją dla mężczyzn, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę, swobodę i komfort noszenia. Krawaty z tytułowej kolekcji szczególnie upodobali sobie biznesmeni, maklerzy i przedstawiciele handlowi. Są wygodne, proste w czyszczeniu i pielęgnacji oraz odporne na wszelkiego rodzaju wgniecenia i zagniecenia. Myślę, że warto pokusić się o zakup krawata męskiego z mikrofibry, by samemu przekonać się o jego zaletach. Nasza oferta to krawaty męskie z mikrofibry w różnorodnej, ciekawej kolorystyce i oryginalnych deseniach.  Starannie wykończone mogą być idealnym prezentem dla mężczyzny w różnym wieku. Warto tylko wziąć pod uwagę szerokość krawata, by dobrać go właściwie. I tak: Panowie "z brzuszkiem" nienagannie i elegancko będą wyglądali w klasycznym krawacie męskim z mikrofibry, który na samym dole ma około ośmiu centymetrów szerokości, a Panowie  szczupli zaprezentują się nienagannie, jeśli w swojej stylizacji uwzględnią wąski krawat męski z mikrofibry, tak zwany śledź. Warto dodać, że klasyczne krawaty męskie nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn z "brzuszkiem". W klasycznym krawacie męskim nienagannie i poprawnie będzie wyglądał każdy mężczyzna, czego nie można już powiedzieć o jego węższym odpowiedniku śledziu. Co należałoby jeszcze dodać? Zapewne to by przed wyborem krawata zwrócić uwagę na szerokość klap marynarki. Dlaczego? Szerokość klap marynarki i krawata musi ze sobą współgrać. Co mam na myśli? Jeśli w naszej stylizacji uwzględnimy marynarkę z szerokimi klapami, dobierzmy do niej szeroki krawat męski z mikrofibry. Jeśli zaś nasz wybór padnie na marynarkę w wąskimi klapami, dobierzmy do niej wąski krawat męski z mikrofibry - śledź. Jeśli weźmiemy pod uwagę te małe, ależ jakże pomocne wskazówki, to zawsze damy świadectwo dobrego stylu i gustu.
 
Szukasz odpowiedniego krawata na okazję? Lubisz eksperymenty i nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, to kolekcja krawatów męskich z mikrofibry jest dla Ciebie. Wygodne, odporne na zagniecenia, łatwe w czyszczeniu, a przy tym niezwykle elegancki i efektowne. Myślę, że nawet najbardziej zatwardzili koneserzy mody męskiej powinni pokusić się o zakup krawata męskiego z mikrofibry. Mężczyzna poszukujący swojego stylu zazwyczaj zaczyna od zmiany dodatków. Kolekcja krawatów męskich z mikrofibry  zapewne pozwoli na niemałe eksperymenty ze swoim wizerunkiem. Krawat męski z mikrofibry pozwoli mężczyźnie wyjść poza utarte od lat standardy i klasykę, a jednocześnie zaświadczy o tym, że nie boimy się tego, co ma dla nas w zanadrzu przyszłość.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium