kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Zielony

Zielona mucha męska to taki dodatek, który mimo tego, iż jest niewielkich rozmiarów, to lubi "grać pierwsze skrzypce" i robi piorunujące wrażenie na otoczeniu. Tytułowa kolekcja powstała w oparciu o rady wybitnych stylistów i projektantów, a to z racji tego, iż tytułowe muszki odgrywają coraz większą rolę w świecie mody męskiej. Muchy zielone, ze względu na kolor występują w naszej ofercie w zieleni butelkowej, wojskowej, mocnej, nasyconej - żywej, jak też w barwie pastelowej. To muszki, które idealnie wstrzelą się w szereg męskich stylizacji, gdzie to Panowie szczególnie cenią sobie niebanalny look, świeżość i luz. Kolekcji much męskich zielonych z pewnością nie zakwalifikujemy do muszek uniwersalnych, odpowiednich na każdą okazję i niestety rzadko można zauważyć na ulicy Panów, posiadaczy much w tytułowym kolorze. Szkoda, bowiem odpowiednio dobrana mucha męska zielona, z pewnością zaświadczy o odwadze, silnym, zdecydowanym charakterze noszącego, a jednocześnie doda modnego stylowego looku całej stylizacji.
 
W sklepie internetowym Świat - Koszul oferujemy szeroką gamę much męskich. Oprócz muszek gładkich, w szerokiej feerii barw koloru zielonego, posiadamy również muszki zielone w kratkę, paski, kropki czy inne finezyjne, niebanalne wzory, by każdy nawet najbardziej wymagający klient znalazł coś dla siebie. Muchy stonowane, gładkie mają na celu podbić serca Panów ceniących sobie zdecydowanie harmonię i klasykę, natomiast te krzykliwe, w niebanalne, zjawiskowe wzory, to oferta skierowana do mężczyzn śmiałych, którzy lubią zaszaleć, cenią sobie indywidualizm i oryginalne piękno.
 
Aby w zielonej muszce męskiej wyglądać zawsze stylowo, nienagannie i elegancko, należy przestrzegać kilku prostych, ale jakże ważnych zasad:
- idealna szerokość muszki powinna odpowiadać szerokości pomiędzy zewnętrznymi kącikami oczu mężczyzny,
- rozmiar muszki powinien być idealnie dobrany do szerokości karku mężczyzny. Muszka nie powinna być zbyt ciasna ani zbyt duża, bo w każdym z dwóch przypadków zatraci swą pierwotną formę i nie będzie wyglądała zbyt dobrze, a noszący z pewnością w obu wariantach będzie odczuwał pewnego rodzaju dyskomfort,
- Panowie, posiadacze pokaźnego brzuszka, zawsze w swojej stylizacji powinni uwzględnić marynarkę, która oprócz tego, że zasłoni mankamenty sylwetki, to z muszką zwieńczy efekt końcowy stylizacji.
Stosując się do powyższych zasad, możemy być pewni, że zawsze zachowamy należytą klasę, styl i szyk.
 
Warto nadmienić, że muszka w modzie męskiej gości już od długich, dobrych lat. W miarę upływu czasu zmieniała się jej wielkość, kształt i charakter, dlatego też możemy wyróżnić jej dwa podstawowe typy: "butterfly" i "batwing". "Butterfly" to muszka, która posiada zwężenie w miejscu wiązania węzła. Po zawiązaniu skrzydełka jej znacznie się rozszerzają, dając swoisty efekt skrzydeł motyla. Muszka "batwing" takiego zwężenia nie posiada, jej skrzydełka są węższe i dają wrażenie prostej, wąskiej linii na szyi. W obu, wyżej wymienionych wersjach, skrzydełka muchy są prosto zakończone. Jeśli skrzydełka zakończona są trójkątnie, wówczas mamy do czynienia z trzecim rodzajem muchy typu "diament".
 
Zielone muchy męskie to oferta skierowana do mężczyzn odważnych, ceniących sobie dobry styl, szyk i ciekawy oryginalny look. To propozycja dla mężczyzn, którzy nie boją się zmian, umieją wyjść poza obowiązujące standardy i klasykę, a swoją stylizacją potrafią zachwycić i wzbudzić podziw wśród otoczenia. Zapraszamy do wyboru jednej z wielu muszek męskich zielonych. Gwarantujemy, że Twoja stylizacja nabierze iście nowoczesnego, modnego, zjawiskowego wyglądu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium