kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL
FILTRUJ

Dla firm

"Jak Cię widzą, Tak Cię piszą?" Tą zasadą bez cienia najmniejszej wątpliwości należy kierować się zawsze, a zwłaszcza gdy charakter wykonywanej przez nas pracy obliguje nas do nienagannego, eleganckiego wyglądu.
 
Koszule męskie dla firm. I cóż w tym temacie? W jakich koszulach męskich chodzą pracownicy firm? Które wzory, modele czy też kolory będą adekwatne do zajmowanego przez nas stanowiska? Otóż nie od dziś wiadomo, że praca w banku, dużej korporacji, instytucji państwowej obliguje nas do schludnego, nienagannego, eleganckiego wyglądu, który jest wizytówką firmy. Mając na uwadze powyższe  instytucje, myślą na pewno przywołamy mężczyzn ubranych w garnitury, pod krawatem i w koszulach o jasnym kolorze. W dużych firmach i korporacjach zazwyczaj już w trakcie podpisywania umowy mamy jasno sprecyzowane warunki i zasady ubioru. Nie oznacza jednak to, że strój pracownika wielkiej firmy czy też korporacji musi być monotonny i owiany nudą. Nasza oferta koszul męskich dla firm, z którą zapewne nie jeden z was miał okazję się zaznajomić, to szeroki przekrój. Spokojne, stonowane kolory, modele gładkie lub w delikatne mikro wzorki, szyte z dobrej jakości materiałów, a co za tym idzie, charakteryzuje je doskonała jakość wykonania i precyzja wykończeń.
 
No dobrze, ale mówiąc o firmie nie zawsze mamy na myśli wielką, potężną korporację. Są przecież niewielkie, małe,  rodzinne firmy, które by rozwijać się i osiągać zadowalające rezultaty, nie zawsze zatrudniają grono pracowników z zewnątrz. Są samowystarczalne. I cóż z ubiorem w takich mniejszych, rodzinnych firmach? Zapewne w kwestii ubioru możemy pozwolić sobie na duuuużooo większy luz i swobodę, niż w wielkich firmach i korporacjach. To jak będziemy nosić się na co dzień, w zdecydowanej mierze zależy od nas samych. Nie ograniczają nas żadne, sztywne, odgórnie przyjęte zasady biurowego dress code'u. Idealną propozycją koszul męskich dla małych firm mogą być równie dobrze koszule gładkie, jak też we wzory, nadruki, printy. Jeśli chodzi o kolorystykę koszul, to podciągnięta jest ona zazwyczaj pod indywidualny styl i gust noszącego.
 
Była mowa o kolorach.. wzorach koszul.. Które odpowiednie..  Ale czy można te wszystkie koszule męskie dla firm podciągnąć pod jakąś ogólną charakterystykę? Pomyślmy.. I to jest dobra sugestia. Przecież jest kilka wskazówek, które należałoby wziąć pod uwagę, by koszula leżała nienagannie, a nasz wygląd zaświadczał o dobrym guście i stylu.
-Po pierwsze szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego uszyta jest koszula. Koszule szyte z dobrej jakości materiałów, charakteryzują się starannością wykończeń i precyzją wykonania. Z całą pewnością będą wyglądały zawsze elegancko, nawet przy długim użytkowaniu.
-Po drugie pod lupę musimy wziąć rozmiar kołnierzyka. Ten idealny powinien odpowiadać obwodowi szyi, powiększonemu o szerokość jednego palca.
-Po trzecie uwagę naszą skupmy na kroju i rozmiarze koszuli. Ta idealna powinna być na tyle długa, by bez problemu można ją było wsadzić w spodnie. Co do kroju to pod uwagę musimy wziąć rodzaj naszej sylwetki. Szczupli Panowie świetnie będą wyglądać w koszuli taliowanej - slim fit, Panowie o klasycznej budowie w koszuli regular fit, zaś Panowie o naprawdę słusznych rozmiarach modnym, eleganckim lookiem zachwycą wybierając jeden z modeli koszul w dużym rozmiarze.
No dobrze. Materiał był.. O rozmiarze kołnierzyka wspomnieliśmy.. O kroju i rozmiarze koszuli też.. Jest jeszcze coś, co wymaga od nas szczególnej uwagi? Panowie, to pytanie do Was? Podpowiem, oczywiście, że jest. A co z długością rękawów? Przecież by dać nienaganne świadectwo swojego wyglądu naszą uwagę musimy zwrócić również na długość rękawów koszuli. Nie chcemy  przecież wyglądać komicznie i groteskowo. Rękaw koszuli nie może za bardzo wystawać spod rękawa marynarki, a jednocześnie nie może być w nim całkowicie schowany. Koszula o idealnej długości rękawów to ta, której rękawy sięgają za nadgarstek i wystają centymetr spod rękawa marynarki.
 
Pracujesz w dużej firmie, korporacji? A może wręcz przeciwnie?  Jesteś właścicielem małej, prężnie działającej firmy i szukasz odpowiedniej dla siebie koszuli? Lepiej nie mogłeś trafić. Siądź wygodnie, przedtem zrób sobie kubek dobrej herbaty, zrzuć ze swoich ramion cały nagromadzony w ciągu dnia stres, odpal komputer i zapoznaj się z naszą ofertą koszul męskich dla firm. Może chociaż w ten sposób ograniczymy Ci zbędną nerwówkę, która wiąże się też niekiedy z wyborem tej właściwej, odpowiedniej koszuli męskiej dla firm. Zapraszamy, wybór należy do Ciebie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium