kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Błękitny

Błękitne muchy męskie to idealna alternatywa dla wszystkich mężczyzn, którym krawaty poniekąd już się opatrzyły i znudziły. Jeśli chodzi o genezę much to zakładano je już w XVII wieku, jednak swoje największe lata świetności i popularności miały w wieku XIX, w którym to powstały ich dwa rodzaje - motylek i nietoperz, noszone po dziś dzień. Co oznaczają nazwy motylek - butterfly i nietoperz - batwing? Otóż obie te muszki różnią się między sobą sposobem wiązania. Muszka motylek charakteryzuje się widocznym zwężeniem w miejscu węzła. Skrzydełka po zawiązaniu znacząco się rozszerzają i dają efekt skrzydeł motyla. Muszka nietoperz wyżej opisanego zwężenia nie posiada, a co za tym idzie jej skrzydełka są węższe i dają efekt wąskiej, prostej linii na szyi. Jednak w obu przypadkach skrzydełka muchy są zakończone prosto. W przypadku gdy skrzydełka muchy są zakończone trójkątnie, mamy wówczas do czynienia z muszką typu diament.

Błękitna muszka męska występuje w naszej ofercie zarówno w wersji gładkiej, jak też w różnego rodzaju ciekawe, atrakcyjne, zniewalające wzory. To muszki, które są szyte z wysokiej jakości materiałów, a więc zdecydowanie są produktami pełnowartościowymi, które wzbudzą zachwyt zarówno wśród uczestników spotkań oficjalnych, jak też wśród członków rodziny czy przyjaciół. Muszki błękitne dostępne są w naszej ofercie w wersji z poszetką lub bez. Te z poszetką wybierane są tylko i wyłącznie do stylizacji w stylu official, natomiast te bez zarówno do stylizacji officjal, jak również do stylizacji casual. Jeżeli chodzi o tworzenie stylizacji w wersji casual, to tu możemy zaszaleć, bowiem możliwości kreacji są nieograniczone. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach, bez względu na formalność stylizacji. Pierwsza z nich mówi nam, iż muszka zakładana do stroju oficjalnego, zawsze powinna być zestawiona z koszulą, która ma zakrytą listwę guzikową. Rogi koszuli powinny tworzyć dla muszki pewnego rodzaju ramę i delikatnie spod niej wystawać. Mały kołnierz - mucha powinna być mniejsza. Im większy kołnierz tym mucha powinna być większa. Szczególną uwagę powinniśmy też zwrócić na klapy marynarki, bowiem również i tu powinny zostać zachowane właściwe proporcje. Jeśli zakładamy muszkę do koszuli typowo casualowej, należy szczególną uwagę zwrócić na to, czy kołnierzyk takiej koszuli nie jest zbyt miękki, bowiem w takim towarzystwie muszka nie będzie prezentowała się zbyt efektownie. Na koniec jeszcze jedna, bardzo istotna uwaga: Wybierając muchę, należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji między twarzą a muszką. Aby mieć pewność, że muszka jest dobrze dobrana, należy zwrócić uwagę czy jej końce znajdują się mniej więcej na wysokości zewnętrznych kącików oczu.

Panowie poszukujący muszki męskiej błękitnej bez problemu znajdą w naszej ofercie wiele różnych, atrakcyjnych propozycji. To ciekawe wzory, niestandardowe połączenia kolorystyczne, które na pewno nie umkną uwadze nie jednego ceniącego sobie dobry styl mężczyzny. To również świetna propozycja prezentu, więc nie tylko Panowie, ale również Panie zapewne docenią naszą ciekawą i konkurencyjną ofertę. Warto również nadmienić, że doskonały stosunek jakości względem ceny z pewnością sprawi, że nie jeden klient wróci po więcej. Serdecznie zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium