kolekcja lato 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Granatowy

Granatowe krawaty męskie to świetna alternatywa dla wszystkich Panów, którzy zazwyczaj stronią od mocnych, intensywnych, rzucających się w oczy kolorów i do kreowania swoich stylizacji zdecydowanie wybierają kolory spokojne, nie rzucające się w oczy ale jednocześnie eleganckie, klasyczne, prestiżowe, które idealnie wpasują się w klimat zarówno spotkań oficjalnych jak i mnie oficjalnych, rodzinnych, a nawet spotkań z przyjaciółmi czy randek z ukochaną osobą. Granat jest kolorem szczególnym, symbolicznym, który zwłaszcza w sferze biznesu odpowiada za skracanie dystansu, dlatego też Panowie udający się na tego typu spotkania, bardzo często wybierają krawat w kolorze granatowym, który ze względu na formalność i klimat spotkania, jest optymalnym rozwiązaniem. Do doskonały dodatek idealnie uzupełniający męską stylizację na rozmowie kwalifikacyjnej, spotkaniu biznesowym, ślubie, komunii, chrzcinach itp.

Krawat męski granatowy będzie w zasadzie dobrze prezentował się z każdą barwą, aczkolwiek istnieje pogląd, że wyjątkowo z kolorem czarnym nie tworzy zgranej pary. Przed zamysłem poszerzenia zasobów swojej garderoby o dodatek w postaci krawata, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które uchronią nas od wpadki stylizacyjnej i zdecydowanie ułatwią podjęcie słusznej decyzji. Pierwszym kryterium, na które należy zwrócić uwagę, jest oczywiście rozmiar krawata, stosownie dobrany do klap marynarki. Im szersze klapy męskiej marynarki, tym krawat szerszy, węższe klapy marynarki - krawat węższy. Kierując się radami stylistów, krawat szeroki będzie idealny na spotkania formalne, gdzie swoją formą i rozmiarem podkreśli klimat i charakter spotkania, a krawat węższy-śledź, doskonale sprawdzi się w stylizacjach nieco frywolnych, luźniejszych, gdzie jest zdecydowanie większa swoboda ubioru i nie obowiązują określone zasady dress codu, jak to jest zazwyczaj w dużych korporacjach czy większych firmach. Kolejne kryterium dotyczy oczywiście faktury. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż są to produkty wysokiej jakości od najlepszych, renomowanych producentów, faktura krawata jest zdecydowanie sprężysta i elastyczna, a co za tym idzie na krawacie nie powstają, nieeleganckie, nieestetyczne wgniecenia, które odejmują uroku nawet najlepiej wykreowanej męskiej stylizacji. Zważywszy na mnogość odcieni koloru granatowego i bogate wzornictwo, to doskonały produkt dla większości, jak nie wszystkich mężczyzn, którzy zdecydowanie znajdą produkt odpowiedni dla siebie, odnajdujący się w zasadzie w każdej sytuacji bez względu na formalność i klimat spotkania.

Krawaty męskie granatowe, gdzie granat bardzo często jest określany jako "nowa czerń" ze względu na swoją ciemną, nasyconą barwę, świetnie sprawdzą się na różnorodnych okazjach, na których swoista czerń może okazać się zbyt poważna i przygnębiająca. To taki dodatek do męskiej stylizacji, który zawsze zwróci na siebie uwagę nie jednego przechodnia, a mężczyzna będący jego posiadaczem wcale nie musi wkładać zbyt dużo starań, by wyglądać elegancko i ponadczasowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium