kolekcja lato 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Czerwony

  • promocja
Mucha Muszka Męska Elegancka tradycyjna czerwona w kropki gotowa M344
Mucha Muszka Męska Elegancka tradycyjna czerwona w kropki gotowa M344
Producent: Laviino
CENA: 23,00 zł 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
  • promocja
  • promocja
Elegancka Mucha Muszka Męska gotowa szara we wzorki tradycyjna M246
Elegancka Mucha Muszka Męska gotowa szara we wzorki tradycyjna M246
Producent: Laviino
CENA: 23,00 zł 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pokaż rozmiary
  • promocja
  • promocja
Czerwona mucha męska to zapewne muszka w kolorze siły i odwagi. Przez wzgląd na swój zdecydowany, wyraźny kolor, z pewnością jest propozycją dla Panów znających się na modzie, Panów którzy umieją w oryginalny sposób zaakcentować i podkreślić swoją osobowość tak, by niebanalnie i zjawiskowo wyglądać  zarówno w stylizacjach wykreowanych na oficjalne okazje, jak też w tych w wersji bardziej luźnej. Co do muszek, to mamy dużą swobodę stylizacyjną, bowiem kreatorzy mody i osoby wyznaczające trendy, są powściągliwi od komentowania użyteczności muszek czy też łączenia ich z innymi częściami garderoby. Ta duża dowolność wynika z faktu, iż muszki przeżywają swego rodzaju renesans i ludzie ze świata mody, swoimi sugestiami nie chcą po prostu odstraszać potencjalnych noszących. Mucha męska charakteryzuje się w dzisiejszej modzie dość dużą tolerancją. Upodobali sobie ją zwłaszcza ludzie młodzi, bowiem daje duże możliwości i stwarza szerokie pole do popisu. Wystarczy odrobina wyobraźni, ciekawy pomysł, a wieczorowa stylizacja nabierze z pewnością zjawiskowego looku i wzbudzi zachwyt wśród współtowarzyszy imprezy. Należy jednak pamiętać, że stylizacje formalne, klasyczne, najokazalej będą prezentowały się w barwach spokojnych, stonowanych bez żadnych krzykliwych kontrastów czy też zdecydowanych, wyrazistych wzorów. Warto również wspomnieć o zasadzie,  której należy przestrzegać dobierając muchę do fraka czy smokingu. Frak - mucha tylko i wyłącznie biała, smoking - mucha czarna.
 
Niektórzy Panowie, którzy jeszcze stronią od much, mogą zapewne doszukiwać się użyteczności tegoż niewielkiego elementu męskiej garderoby i zadawać sobie pytanie - Na jakie okazje nadaje się mucha?  Otóż podejmując się odpowiedzi na to pytanie,  wskazówek postaramy się udzielić w kilku podpunktach:
- muszka ubrana do garnituru na ślub swój czy też najlepszego przyjaciela, zawsze będzie wyglądała ekstrawagancko i zjawiskowo, a jednocześnie noszący ją mężczyzna należycie odda szacunek młodej parze, w tym jakże ważnym dla niej dniu,
- przyjęcie urodzinowe to również świetna okazja, by założyć muchę, zwłaszcza gdy jest się gospodarzem domu lub jubilatem. To również zdecydowanie widoczny i charakterystyczny znak dla gości odwiedzających nasz dom, którzy z pewnością bez problemu domyślą się, kto tak naprawdę gra pierwsze skrzypce i zdecydowanie wysuwa się przed szereg  osób odwiedzających nasz dom,
- mucha do pracy? Ależ tak! Przy jej pomocy, każdy mężczyzna może w sposób zdecydowany podkreślić swój styl, pokazać swoją kreatywność czy też ekstrawagancję.
- spotkania z przyjaciółmi, rodziną, a nawet wytworne randki, to również doskonała okazja ku temu, by swoją stylizacją zaszaleć z tym jakże wymownym męskim dodatkiem.
 
Czerwona mucha męska, w tej jakże wykwintnej, iście królewskiej barwie, w ofercie naszego sklepu internetowego Świat Koszul, dostępna jest w bogatej feeri barw koloru czerwonego, jak również w różnego rodzaju ciekawe, modne, finezyjne wzory, w paski, w kratę czy też w kropki. Jednym słowem - pełna dowolność, jeżeli chodzi o wybór. Mamy zatem nadzieję, że nie jeden z Panów, mimo indywidualnych kryteriów, wybierze z naszej oferty taką muszkę w kolorze czerwonym, która przez długi okres czasu będzie współtworzyła modne, ciekawe stylizacje, a tym samym wzbudzała zachwyt wśród współtowarzyszy imprezy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium