kolekcja lato 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Fioletowy

Fioletowa mucha męska to z całą pewnością obowiązkowy element garderoby niemalże każdego mężczyzny. W tym prestiżowym kolorze, który poniekąd utożsamiany jest z kolorem władców, w naszej ofercie występuje w wersji z poszetką, jak i bez. Wbrew wszelkim pozorom, że muszka i poszetka stanowią idealny dodatek tylko na wielkie wyjścia, pragniemy nadmienić, iż są również świetnym elementem stylizacji casual smart. Jednak granica między stylem eleganckim a casual  jest na tyle cienka, że wystarczy niewielki szczegół, by szalę przechylić na jedną z tych dwóch stron. Muszka i poszetka występujące w duecie, kojarzą się raczej z uroczystymi stylizacjami jednak, jak się okazuje, nie tylko. Fioletowa mucha męska z satyny lub jedwabiu, to znak dla nas, że strój ma być z całą pewnością elegancki. Z kolei mucha fioletowa wełniana lub z zabawnym, oryginalnym wzorem, to zdecydowanie opcja casualowa, którą możemy wykorzystać również w wersji na co dzień. W przypadku stroju oficjalnego, muszkę dobieramy raczej do klasycznej białej koszuli, natomiast w wersji casual smart, możemy sobie pozwolić na dużo większą swobodę. Kiedyś poszetkę dobierano do muszki, szyto ją z tego samego materiału, o tym samym kolorze, fakturze i wzorze co mucha, bowiem oba te elementy miały tworzyć spójną całość. Dziś bardzo modne są połączenia kombinowane czyli takie, które powstały w oparciu o wspólny mianownik. Tym wspólnym mianownikiem, powtarzającym się zarówno na muszce jak i na poszetce, jest zazwyczaj barwa.
Należy jednak pamiętać o kilku istotnych i ważnych zasadach, jeśli fioletowa mucha i poszetka są wzorzyste. Otóż: 
- rzadki wzór na muszce, łączymy z intensywnym na poszetce i odwrotnie - drobny wzór na poszetce łączymy z dużym na muszce,
- nigdy nie zestawiamy ze sobą tego samego, identycznego wzoru, zarówno na muszce jak i na poszetce,
- każda wzorzysta muszka będzie pasowała do jednolitej poszetki,
- zestawiamy ze sobą tylko wzory należące do dwóch różnych kategorii, np. paski z kwiatami, kropki z deseniem peisley.
Trzymając się powyższych zasad, możemy mieć pewność, że nasz strój zawsze będzie prezentował się schludnie i elegancko, zaświadczając jednocześnie o dobrym guście i znajomości trendów przez mężczyznę.
 
Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją fioletowych much męskich. To pełna dowolność wyboru jeśli chodzi o kolor i wzór, bowiem oferujemy muchy fioletowe zarówno gładkie, w bogatej feerii barw koloru fioletowego, jak też te w różnego rodzaju ciekawe, oryginalne, zjawiskowe wzory, w kratkę, paski, kropki, niestereotypowe peisley. Mamy nadzieję, że niemalże każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna, wybierze z naszej kolekcji fioletowych much męskich taką, która na stałe zasili szeregi nieprzeciętnych męskich dodatków i jednocześnie stworzy szerokie możliwości do tworzenia i kreowania wielu oryginalnych męskich stylizacji. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium