kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Koralowy

Koralowe krawaty męskie to kolekcja, która powstała w wyniku współpracy wybitnych projektantów i stylistów. Przeróżne odcienie koloru koralowego, mnogość wzorów i deseni, tegoż odważnego koloru, z pewnością sprawi, że każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna, wybierze coś dla siebie. To kolekcja powstała z myślą o Panach pragnących wprowadzić do swojej garderoby odrobinę świeżości, by przełamać niekiedy klasykę i można by powiedzieć monotonię barw klasycznych, niezmiennie urzędujących w męskich garderobach od wielu długich lat. Krawat w tymże kolorze będzie pasował praktycznie każdemu mężczyźnie bez wyjątku. Świetnie uzupełni stylizację zarówno tą w stylu formalnym, jak też tą w stylu zdecydowanie luźniejszym, casualowym, gdzie to mężczyźni dużą wagę przywiązują do swobody i luzu. Ze względu na to, iż koral sam w sobie jest kolorem wyrazistym, to też korzystniej będzie wyglądał w połączeniu z kolorami spokojnymi, stonowanymi, takimi jak granat, czerń, brąz, beż, na tle których uwidoczni całe swoje piękno, aniżeli z kolorami mocnymi, krzykliwymi, ekspresyjnymi.

Krawaty męskie koralowe już dawno znalazły swoje miejsce w świecie mody, bowiem dają wiele różnorodnych możliwości stylizacyjnych, potrafią w sposób szczególny wydobyć piękno i charakter nie jednej stylizacji. By jednak dobrze dobrać krawat, należy kierować się kilkoma ważnymi aspektami. Pierwszym jest oczywiście rozmiar, który należy stosownie dobrać do szerokości klap marynarki. Szeroki krawat - szerokie klapy marynarki, wąski krawat - wąskie klapy marynarki. Warto również wspomnieć, że krawaty szerokie idealnie oddadzą charakter spotkań oficjalnych, zaś te węższe z powodzeniem możemy założyć wtedy, kiedy strój formalny nie jest wymagany, a my zdecydowanie preferujemy styl luźny, casualowy. Materiał to również ważny warunek na który należy zwrócić uwagę. Im wyższej jakości materiał, tym krawat będzie nam służył przez dłuższy okres czasu i nie będzie ulegał wgnieceniom. Nasi stali klienci, którzy regularnie powracają do naszego sklepu, z pewnością zaświadczą o doskonałej jakości krawatów, a stosunek ceny do jakości jest kolejnym atutem naszej kolekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą krawatów męskich koralowych w bogatej feeri barw koloru koralowego, o różnych wzorach i fakturach. Krawat męski koralowy stanowczo podkreśli każdy typ męskiej urody. Zarówno bruneci, blondyni czy też Panowie o rudych włosach z pewnością uwydatnią atuty swojej urody, zakładając krawat w tymże kolorze. Zapraszamy !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium