kolekcja wiosna 2024 - ŚWIAT KOSZUL
FILTRUJ

Beżowy

Beżowe koszule męskie to jedna z wielu, kolejnych propozycji koszul męskich według koloru, które są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego "Świat koszul". Paleta beżowo - cielista wywołuje różne emocje wśród Panów. Jedni kochają koszule w tym kolorze, ze względu na to, że są zdecydowanie spokojne, neutralne i nie przyciągają uwagi otoczenia, inni natomiast twierdzą, że kolor beżowy jest mdłym kolorem, niewyrazistym, a noszący je mężczyzna będzie w nim wyglądał niewyraźnie i nieciekawie. Ilu mężczyzn, tyle opinii, bowiem każdy wie najlepiej w jakiej kolorystyce uzupełniać zasoby swojej garderoby, aby czuć się swobodnie i zdecydowanie dobrze. Jednak jeżeli chodzi o to czy beż jest kolorem mdłym, niewyrazistym czy wręcz przeciwnie spokojnym, stonowanym, śmiało można stwierdzić, że w tej kwestii, jak w każdej innej, prawda leży po środku.Powszechnie zostało przyjęte, iż koszule męskie w kolorze beżowym są odpowiednie tylko dla mężczyzn o ciemnym typie urody, ciemnej karnacji, jednak naszym zdaniem jest to błędna teoria, bowiem tego typu koszul na pewno nie należy dyskwalifikować ze względu na typ urody, a teorie mówiące o tym, że są dobre i złe kolory dla danej karnacji, są po prostu błędne. Kolory mogą być łatwiejsze albo trudniejsze, należy tylko wiedzieć, z czym je łączyć, aby stylizacje nabrały wyrazu, szyku i wzbudziły podziw otoczenia.

Koszule męskie beżowe śmiało możemy wybierać i uzupełniać nimi stylizacje, zarówno te eleganckie, wyjściowe, jak też te dużo swobodniejsze, sportowe, casualowe. To koszule, które ze względu na swoją stonowaną, spokojną kolorystykę, będą idealnie współgrały z różnego rodzaju kolorami, zarówno tymi stonowanymi, spokojnymi, jak też zdecydowanie wyraźniejszymi, krzykliwymi. Doskonałym towarzystwem dla koszul męskich beżowych, będą ubrania w różnych odcieniach koloru niebieskiego - poprzez różne rodzaje błękitów, na granatach kończąc. Ciekawy look uzyskamy również łącząc beż z szarością, różem, a nawet takimi wyrazistymi kolorami, jakimi są pomarańcze, zielenie, fiolety czy chociażby kolory czerwone. Kolor beżowy w modzie męskiej jest bardzo popularny już od wielu długich lat i z pewnością każdy z Panów posiada w zasobach swojej garderoby klasyki mody męskiej w kolorze beżowym, do których śmiało możemy zaliczyć chociażby:

- beżowe spodnie chinosy, pasujące w zasadzie do każdego koloru butów (pomijając obuwie czarne - z kolorowym czarnym beż nie stanowi idealnej pary) i każdej marynarki w stylu sportowym
- beżowy trencz, który jest bardzo uniwersalnym okryciem wierzchnim, dobrze wyglądającym z jeansami, chinosami czy nawet z garniturami w stylu casualowym
- beżowe kapelusze słomkowe
- beżowe espadryle
- beżową budrysówkę.

Doskonałym przykładem stylizacji codziennej, w której wykorzystano koszulę męską beżową, jest stylizacja w stylu safari, w której to koszula męska beżowa została zestawiona ze spodniami w kolorze zgniłej zieleni, słomkowym, beżowym kapeluszem, beżowym paskiem z modną klamerką, stylowymi beżowymi espadrylami i modnymi opalizującymi okularami. Każdy z Panów wybierając tego typu stylizację do noszenia w wersji na co dzień, na pewno będzie wyglądał niebanalnie, zjawiskowo, modnie i z pewnością wzbudzi zachwyt otoczenia.
Warto również nadmienić, iż koszule beżowe będą doskonale współgrały z jeansem, we wszystkich jego odcieniach (od tych jasnych, spranych błękitów po ciemniejsze, bardziej nasycone, aż po klasyczne indygo), a to z tego względu, iż jeans będący poniekąd tkaniną surową, odbiera odrobinę delikatności właśnie takiemu kolorowi jakim jest kolor beżowy.


Koszule męskie beżowe, będące jedną z wielu propozycji naszego sklepu, dostępne są w naszej ofercie w rozmiarze slim fit, regular fit i w dużych rozmiarach, gdzie obwód kołnierzyka mieści się w przedziale od 45 do 54 centymetrów. Występują w różnych odcieniach koloru beżowego, tych bardzo jasnych jak i nieco ciemniejszych, przytłumionych. Panów mogą zachwycić koszule beżowe w piękne wzory kwiatowe, różnego rodzaju paski, szersze, węższe czy nawet ponadczasową, bezkonkurencyjną kratkę. Beżowe koszule, jak również pozostałe produkty znajdujące się w naszej ofercie, wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, co równocześnie daje gwarancję łatwego użytkowania i sprawia, że nie są to produkty tylko na jeden raz, ale noszący je Panowie mogą cieszyć się ich użytkowaniem przez bardzo długi czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium