kolekcja lato 2024 - ŚWIAT KOSZUL

Różowy

Różowe krawaty męskie stanowią pewnego rodzaju filar męskiej elegancji, aczkolwiek jest uznawany za najbardziej kontrowersyjny element męskiej garderoby. Od dobrych kilku sezonów na dobre zagościł w świecie mody i zdecydowanie często można go zauważyć na modelach prezentujących różnego rodzaju style i stylizacje. Róż jest kolorem zdecydowanie świeżym, odmładzającym, kolorem który odejmuje lat i jest bezwzględnym hitem ostatnich sezonów. To kolor, który coraz częściej zaczyna gościć w męskich garderobach. Kiedyś, niestety mylnie, był kojarzony wyłącznie z kolorem dla małych dziewczynek, a dziś to stu procentowy szyk, styl, klasa i elegancja. Krawaty męskie różowe, podobnie jak koszule męskie różowe, znalazły swoje szerokie zastosowanie zwłaszcza wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii, która to uchodzi za kolebkę konserwatywnej mody polskiej, podczas gdy w Polsce jeszcze niektórzy Panowie mają opór przed założeniem krawata w tym właśnie kolorze, bowiem uważają, że dodatek w kolorze różowym jest zaprzeczeniem męskości i swego rodzaju kpiną. Na szczęście grono mężczyzn, którzy myślą w ten sposób jest coraz mniej liczne, a ten krzywdzący stereotyp odszedł już dawno do lamusa. Doskonałym przykładem tego stają się projektanci, którzy starają się nam pokazać jak nosić krawat różowy aby wydobyć jego całe piękno , uwidocznić wszystkie walory i zalety, bowiem właściwe noszony z pewnością uwidoczni wszystkie atuty męskiej sylwetki, a noszący okaże się być osobą, która ma zdecydowanie wyczucie stylu i zna się na najnowszych trendach mody.

Tytułowa kolekcja różowych krawatów męskich powstała w oparciu o rady i sugestie wybitnych stylistów. Bogata feeria barw koloru różowego sprawi, że nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie coś dla siebie, bowiem - mimo iż niektórzy mężczyźni mogą uznać to za kwestię sporną - różowy krawat jest zdecydowanie krawatem uniwersalnym, na równi stawianym z krawatem błękitnym, więc niezaprzeczalnie będzie pasował do garniturów o kolorach klasycznych takich jak szarości, granaty, czernie, beże, brązy. Jeżeli chodzi o granatowy garnitur, to śmiało możemy dobrać do niego tytułowy krawat w różnych odcieniach tegoż koloru i nie musimy się martwić, że popełnimy jakiś błąd stylizacyjny, bowiem granat podobnie jak czerń, umiejętnie podkreśli każdy kolor i wydobędzie jego fascynującą głębie, niekiedy niezauważalną i niedocenioną.

Aby umiejętnie dokonać wyboru krawata męskiego różowego, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Do jednych z nich należy oczywiście rozmiar, który powinien być bez najmniejszych wątpliwości dobrany do szerokości klap marynarki. Tak więc idąc tą drogą, oczywistym staje się fakt, że krawat klasyczny - szeroki stworzy idealny duet z marynarką o szerokich klapach, a krawat wąski śledź idealnie będzie prezentował się z marynarką o klapach węższych. Ponadto styliści podpowiadają nam, iż krawaty męskie szerokie są doskonałą propozycją jeżeli chodzi o spotkania oficjalne, na których to do ubioru przywiązuje się dość dużą wagę i trzeba bezspornie spełnić wszystkie wymagania odgórnie przyjętych zasad dress codu, które obowiązują we wszystkich korporacjach i większych firmach. Kolejnym kryterium, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie krawata, jest oczywiście materiał. Im wyższa jakość materiału, doskonale dobrana gramatura i skład, tym krawat będzie mniej podatny na różnego rodzaju wgniecenia, nawet w okolicy węzła. Zwracając uwagę na jakość i gramaturę materiałów z jakich została uszyta nasza kolekcja krawatów męskich różowych, możemy zapewnić naszych klientów o doskonałej jakości i minimalnym ryzyku powstania ewentualnych wgnieceń, o czy każdy z Panów może przekonać się sam, gdy zostanie posiadaczem chociażby jednego modelu z naszej kolekcji.

Wszystkich Panów, którzy szukają właściwie zdefiniowanego dla siebie krawata różowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą krawatów męskich różowych. Bogata feeria barw, mnogość wzorów i deseni z pewnością sprawi, że każdy nawet najbardziej wymagający Pan znajdzie produkt, który na stałe zagości w zasobach jego garderoby, produkt który zdecydowanie stworzy wiele niebanalnych, zjawiskowych możliwości stylizacyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Realizacja: N4K.eu
Sklep internetowy Shoper Premium