do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
WZÓR DOMINUJĄCY
SZEROKOŚĆ
MATERIAŁ DOMINUJĄCY
ZESTAW
KOLOR DOMINUJĄCY
PRODUCENT

Filtry

Różowe krawaty męskie stanowią pewnego rodzaju filar męskiej elegancji, aczkolwiek jest uznawany za najbardziej kontrowersyjny element męskiej garderoby. Od dobrych kilku sezonów na dobre zagościł w świecie mody i zdecydowanie często można go zauważyć na modelach prezentujących różnego rodzaju style i stylizacje. Róż jest kolorem zdecydowanie świeżym, odmładzającym, kolorem który odejmuje lat i jest bezwzględnym hitem ostatnich sezonów. To kolor, który coraz częściej zaczyna gościć w męskich garderobach. Kiedyś, niestety mylnie, był kojarzony wyłącznie z kolorem dla małych dziewczynek, a dziś to stu procentowy szyk, styl, klasa i elegancja. Krawaty męskie różowe, podobnie jak koszule męskie różowe, znalazły swoje szerokie zastosowanie zwłaszcza wśród mieszkańców Wielkiej Brytanii, która to uchodzi za kolebkę konserwatywnej mody polskiej, podczas gdy w Polsce jeszcze niektórzy Panowie mają opór przed założeniem krawata w tym właśnie kolorze, bowiem uważają, że dodatek w kolorze różowym jest zaprzeczeniem męskości i swego rodzaju kpiną. Na szczęście grono mężczyzn, którzy myślą w ten sposób jest coraz mniej liczne, a ten krzywdzący stereotyp odszedł już dawno do lamusa. Doskonałym przykładem tego stają się projektanci, którzy starają się nam pokazać jak nosić krawat różowy aby wydobyć jego całe piękno , uwidocznić wszystkie walory i zalety, bowiem właściwe noszony z pewnością uwidoczni wszystkie atuty męskiej sylwetki, a noszący okaże się być osobą, która ma zdecydowanie wyczucie stylu i zna się na najnowszych trendach mody.

 

Tytułowa kolekcja różowych krawatów męskich powstała w oparciu o rady i sugestie wybitnych stylistów. Bogata feeria barw koloru różowego sprawi, że nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie coś dla siebie, bowiem - mimo iż niektórzy mężczyźni mogą uznać to za kwestię sporną - różowy krawat jest zdecydowanie krawatem uniwersalnym, na równi stawianym z krawatem błękitnym, więc niezaprzeczalnie będzie pasował do garniturów o kolorach klasycznych takich jak szarości, granaty, czernie, beże, brązy. Jeżeli chodzi o granatowy garnitur, to śmiało możemy dobrać do niego tytułowy krawat w różnych odcieniach tegoż koloru i nie musimy się martwić, że popełnimy jakiś błąd stylizacyjny, bowiem granat podobnie jak czerń, umiejętnie podkreśli każdy kolor i wydobędzie jego fascynującą głębie, niekiedy niezauważalną i niedocenioną.

 

Aby umiejętnie dokonać wyboru krawata męskiego różowego, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Do jednych z nich należy oczywiście rozmiar, który powinien być bez najmniejszych wątpliwości dobrany do szerokości klap marynarki. Tak więc idąc tą drogą, oczywistym staje się fakt, że krawat klasyczny - szeroki stworzy idealny duet z marynarką o szerokich klapach, a krawat wąski śledź idealnie będzie prezentował się z marynarką o klapach węższych. Ponadto styliści podpowiadają nam, iż krawaty męskie szerokie są doskonałą propozycją jeżeli chodzi o spotkania oficjalne, na których to do ubioru przywiązuje się dość dużą wagę i trzeba bezspornie spełnić wszystkie wymagania odgórnie przyjętych zasad dress codu, które obowiązują we wszystkich korporacjach i większych firmach. Kolejnym kryterium, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie krawata, jest oczywiście materiał. Im wyższa jakość materiału, doskonale dobrana gramatura i skład, tym krawat będzie mniej podatny na różnego rodzaju wgniecenia, nawet w okolicy węzła. Zwracając uwagę na jakość i gramaturę materiałów z jakich została uszyta nasza kolekcja krawatów męskich różowych, możemy zapewnić naszych klientów o doskonałej jakości i minimalnym ryzyku powstania ewentualnych wgnieceń, o czy każdy z Panów może przekonać się sam, gdy zostanie posiadaczem chociażby jednego modelu z naszej kolekcji.

 

Wszystkich Panów, którzy szukają właściwie zdefiniowanego dla siebie krawata różowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą krawatów męskich różowych. Bogata feeria barw, mnogość wzorów i deseni z pewnością sprawi, że każdy nawet najbardziej wymagający Pan znajdzie produkt, który na stałe zagości w zasobach jego garderoby, produkt który zdecydowanie stworzy wiele niebanalnych, zjawiskowych możliwości stylizacyjnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl